1. Towar zakupiony w sklepie internetowym możesz zwrócić w ciągu 14 dni od dnia jego odbioru. Towaru zakupionego w sklepie stacjonarnym nie można zwrócić. 

 

  1. Aby dokonać zwrotu towaru, potrzebujesz dwóch dokumentów – faktury oraz wydrukowanego i wypełnionego formularza odstąpienia od umowy. Dane niezbędne do uzupełnienia formularza znajdziesz na fakturze. Oba dokumenty włóż do paczki wraz z odsyłanym towarem.

 

  1. Produkty radzimy zwracać w oryginalnym opakowaniu. Towar musi być w stanie umożliwiającym jego sprzedaż – nie może nosić śladów użytkowania i musi zawierać wszystkie ewentualne akcesoria.

 

  1. Przesyłkę dobrze zapakuj, aby uniknąć jej uszkodzenia podczas transportu.

 

  1. Paczkę wyślij na poniższy adres jako przesyłkę standardową lub poleconą. Nie mamy możliwości odbioru paczek wysłanych za pobraniem, dlatego tego rodzaju przesyłki zostaną odesłane do nadawcy. 

 

SPORTISIMO Jelenia Góra:

Galeria Nowy Rynek

Podwale 25

58-500 Jelenia Góra

 

  1. Zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od dnia odbioru Twojej przesyłki ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Płaciłeś za pobraniem? Podaj nam swój numer konta w formacie IBAN, na który odeślemy Ci pieniądze.