Uwaga: W poniedziałek 4.5. otworzyliśmy nasze sklepy stacjonarne. Sklep internetowy działa bez ograniczeń. Więcej informacji.

 

 

Markę Crossroad stworzyliśmy, aby przygotować Cię na każdy wypad na łono natury. Podstawą każdej wędrówki są porządne buty, ale na nich się nie kończy. W ofercie mamy też dobrej klasy plecaki, śpiwory, kije trekkingowe oraz inny sprzęt turystyczny. Wszystko to z naciskiem na dobrą cenę i precyzję wykonania.

 

Marka Lewro oferuje dobrej jakości i przystępną cenowo odzież i akcesoria dla dzieci. Łączy funkcjonalne materiały z designem, który Twoje dziecko z dumą zaprezentuje podczas uprawiania sportu, na wycieczce i w szkole. Marka kładzie nacisk głównie na wygodę i bezpieczeństwo tak, aby ubranie nie ograniczało małych urwisów podczas zabaw.

 

Lubisz jeździć na rowerze? To może już znasz markę Arcore. Oferuje rowery dla całej rodziny oraz kompletne wyposażenie rowerowe – od zapasowych dętek i narzędzi, po buty, kaski, spodnie i rękawiczki. A wszystko to w super cenie.

 

Ponad dziesięć lat doświadczenia w projektowaniu deskorolek, longboardów oraz mody lifestylowej, które przekłada się na dopracowany design, jakość wykonania oraz przystępne ceny. To marka Reaper.

 

Marka Zealot koncentruje się na rolkach i dodatkowym wyposażeniu do jazdy na nich, takim jak ochraniacze lub zapasowe kółka. W bogatej ofercie typów i modeli rolek każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie, a przy tym nie nadwyręży domowego budżetu.

 

 

Produkty marki Fitforce tworzymy dla osób, które chcą zachować formę przez cały rok. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz pod okiem trenera, czy w domu, stajesz na ringu bokserskim, czy wolisz trening siłowy, docenisz ich jakość wykonania i niezawodne materiały. Oprócz odzieży treningowej masz do wyboru szeroką gamę sprzętu do ćwiczeń.