Idą zmiany!

Zamykamy sklepy stacjonarne Sportisimo w Polsce!

Czas koronawirusowego zamknięcia pozwolił nam na chwilę zatrzymać się, raz jeszcze przemyśleć nasze priorytety i stał się dla nas impulsem do zmian.

 

Chcemy zawsze oferować usługi jak najwyższej jakości, a naszym głównym celem jest znaleźć złoty środek, który pomoże nam wciąż się doskonalić, a jednocześnie zapewnić stuprocentowe bezpieczeństwo Wam, naszym Klientom, jak również naszym pracownikom.

 

Dlatego zdecydowaliśmy się całą naszą energię zainwestować w rozwój naszego sklepu internetowego. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach jest to nanowocześniejszy i najbezpieczniejszy sposób robienia zakupów. W związku z tym w najbliższym czasie zamkniemy wszystkie nasze sklepy stacjonarne w Polsce, a Was zapraszamy serdecznie do zakupów online!

 

Nasz sklep internetowy działa na pełnych obrotach, przygotowujemy dla Was mnóstwo nowości w oferowanym asortymencie oraz mnóstwo świetnych promocji na kolejne sezony sportowe. Szczegóły wkrótce, zostańcie z nami!

 

Kupuj online

-50% na wszystko w wybranych sklepach stacjonarnych! Aż do zamknięcia!

Wszystkie produkty w wybranych sklepach stacjonarnych Sportisimo kupisz teraz z super rabatem 30%! Rabat obejmuje również produkty już przecenione i łączy się z innymi promocjami. Spiesz się, towaru jest coraz mniej!

 

Z rabatu 50% możesz skorzystać w sklepach:

  • w Żorach
  • w Tarnowskich Górach

W Jeleniej Górze oferujemy rabat 30%.

 

Sprawdź adresy i godziny otwarcia sklepów

A w sklepie internetowym startujemy z super promocją na wyprawkę do szkoły!

Wybierz plecaki, buty na zmianę, dresy czy odzież sportową dla swoich pociech i oszczędzaj: