Uwaga - przepraszamy, ale ze względu na sytuację związaną z epidemią COVID-19 transport paczek wymian i zwrotów z punktu przerzutowego w Cieszynie do centrali sklepu w Pradze, gdzie transakcje są realizowane, może być wydłużony. Prosimy o cierpliwość, o wpisaniu przesyłki do systemu poinformujemy e-mailem.

Możesz zwracać towar aż do 31.01.2022!

Spokojnie. Twoje świąteczne zakupy, które zrobisz w naszym sklepie internetowym między 1. 11. – 24. 12. 2021, możesz wymienić lub zwrócić aż do końca stycznia 2022. Czas na zwrot lub wymiany wydłużamy dla wszystkich - zarejestrowanych i niezarejestrowanych. 
Zwracane zakupy wyślij do nas wg instrukcji.

Poza czasem na zwrot lub wymianę nic się nie zmienia. 

 

Życzymy szczęśliwych, sportowych Świąt!

Zwrot towaru

 

Nie trafiłeś z wyborem? A może towar nie spełnia Twoich oczekiwań? Przygotowaliśmy krótką instrukcję, jak zwrócić produkt. Na zwrot towaru zakupionego w sklepie internetowym masz 14 dni od dnia jego odbioru. 

 

Jak zwrócić towar?

 1. Aby dokonać zwrotu towaru, potrzebujesz dwóch dokumentów – faktury oraz wydrukowanego i wypełnionego formularza odstąpienia od umowy. Dane niezbędne do uzupełnienia formularza znajdziesz na fakturze. Oba dokumenty włóż do paczki wraz z odsyłanym towarem.
 2. Produkty radzimy zwracać w oryginalnym opakowaniu. Towar musi być w stanie umożliwiającym jego sprzedaż – nie może nosić śladów użytkowania i musi zawierać wszystkie ewentualne akcesoria.
 3. Przesyłkę dobrze zapakuj, aby uniknąć jej uszkodzenia podczas transportu.
 4. Paczkę wyślij na poniższy adres jako przesyłkę standardową lub poleconą. Nie mamy możliwości odbioru paczek wysłanych za pobraniem, dlatego tego rodzaju przesyłki zostaną odesłane do nadawcy:

  FROGMAN s.r.o.

  4328H

  ul. Stawowa 91

  Cieszyn 43-400

 5. Zwrot należności otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od dnia odbioru Twojej przesyłki ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Płaciłeś za pobraniem? Podaj nam swój numer konta w formacie IBAN, na który odeślemy Ci pieniądze.

UWAGA: Adres kontaktowy jest adresem punktu zbiorczego. Przesyłki z tego miejsca są odsyłane do Czech, gdzie po ich otrzymaniu, są rozpatrywane przez dział wymiany. Po otrzymaniu przesyłki przez ten dział w Czechach, otrzymacie Państwo informacje na email.