Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!

Uwaga - przepraszamy, ale ze względu na sytuację związaną z epidemią COVID-19 transport paczek wymian i zwrotów z punktu przerzutowego w Cieszynie do centrali sklepu w Pradze, gdzie transakcje są realizowane, może być wydłużony. Prosimy o cierpliwość, o wpisaniu przesyłki do systemu poinformujemy e-mailem.

Reklamacja towaru

 

Zakupiony towar okazał się wadliwy? Nasze towary są objęte 24-miesięczną gwarancją, chyba że na naszej stronie internetowej lub w karcie gwarancyjnej produktu podano inaczej. Ustawowy okres gwarancji rozpoczyna się z datą otrzymania towaru, a w przypadku naprawy gwarancyjnej zostanie odpowiednio przedłużony. W przypadku wymiany towaru na nowy (w okresie gwarancyjnym) rozpoczyna się nowa gwarancja.Jak zgłosić reklamację?

  1. Jeżeli chcesz złożyć reklamację towaru zakupionego w sklepie internetowym, lub stacjonarnym wyślij ją na adres działu reklamacji.
  2. Przygotuj dwa dokumenty – fakturę oraz formularz reklamacyjny i włóż je do paczki wraz z uszkodzonym produktem. 
  3. Przesyłkę dobrze zapakuj, aby uniknąć jej uszkodzenia podczas transportu.
  4. Paczkę wyślij  na poniższy adres jako przesyłkę standardową lub poleconą na własny koszt. Nie mamy możliwości odbioru paczek wysłanych za pobraniem, dlatego tego rodzaju przesyłki zostaną odesłane do nadawcy. 

FROGMAN s.r.o.

4328H

ul. Stawowa 91

Cieszyn 43-400


5. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni od jej odbioru. O decyzji oraz kolejnych krokach zostaniesz poinformowany e-mailem.

UWAGA: Adres kontaktowy jest adresem punktu zbiorczego. Przesyłki z tego miejsca są odsyłane do Czech, gdzie po ich otrzymaniu, są rozpatrywane przez dział wymiany. Po otrzymaniu przesyłki przez ten dział w Czechach, otrzymacie Państwo informacje na email. Transport zwykle trwa 4-8 dni roboczych.