Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!


Gdzie spędzić urlop w Szwecji? Zainspiruj się naszymi pomysłami!  

Wybraliśmy dla Ciebie odpowiednie produkty.

 Malmö - Malmö to miasto, które łączy nowoczesną architekturę z historią. Można w nim odwiedzić liczne muzea, spróbować dań wielu światowych kuchni oraz przejechać je wzdłuż i wszerz, korzystając z nietradycyjnych środków transportu.

 Gotland  - Przyjemna atmosfera, zabytki i niepowtarzalny charakter powodują, że człowiek zawsze chce wracać do Gotlandii. To nie tylko największa szwedzka wyspa, ale także najpopularniejszy kurort wypoczynkowy w Szwecji. 800 km wybrzeża i duża liczba godzin słonecznych, to powody, dla których Gotlandię corocznie odwiedzają tysiące turystów. Arjeplog - Lubisz biwakować? Jeśli tak, to wybierz się do szwedzkiego Arjeplogu! Jest to malownicze miasto położone w Laponii, które Cię mile zaskoczy ofertą kempingów.

Wakacje ze zwiedzaniem 

Aktywne wakacje 

Wakacje na kempingu