Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!


Gdzie spędzić urlop w Słowenii? Zainspiruj się naszymi pomysłami!  

Wybraliśmy dla Ciebie odpowiednie produkty.

 Predjama Castle - Zamek Predjama, znany z wielu serii i filmów, to prawdziwa duma Słowenii. Zatrzymaj się w nim podczas tegorocznych wakacji! Można go zwiedzać tylko w okresie letnim. Turystom jest udostępnionych około piętnastu pokoi wraz z galeriami i korytarzami. Z najwyższych pięter zamku roztacza się przepiękny widok na okolicę i dolinę rzeki Vipava.

 Triglav  - Boisz się wyruszyć na najwyższy szczyt Alp Julijskich – Triglav? Nie szkodzi! W samym sercu Parku Narodowego Triglav czekają na Ciebie niebieskie jeziora z czystą wodą, białe, skaliste szczyty, kwitnące łąki i gościnne schroniska górskie. Jeśli będziesz miał trochę szczęścia, możesz spotkać koziorożce, mieszkające w okolicznych górach. Bledsko jezero  - Bled jest niewątpliwie głównym ośrodkiem turystycznym i symbolem Słowenii. Kto nie widział jeziora otoczonego Alpami Julijskimi z kościółkiem pośrodku? Miasto leży w północno-zachodniej Słowenii, około 80 km od Lublany. W dużym lodowcowym jeziorze Bled można się kąpać, pływać łodzią i łowić ryby.Wakacje ze zwiedzaniem 

Aktywne wakacje 

Wakacje nad woda