Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!


Gdzie spędzić urlop na Słowacji? Zainspiruj się naszymi pomysłami!  

Wybraliśmy dla Ciebie odpowiednie produkty.

 Bratislava - W historycznym centrum Bratysławy zaszło w ostatnich latach wiele pozytywnych zmian. Sam się o tym przekonaj i odwiedź Katedrę św. Marcina, Bramę Michalską i Słowacki Teatr Narodowy.

 Vysoké Tatry  - Słowackie Tatry Wysokie są turystycznym rajem na ziemi. Oferują wielki wybór szlaków – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wędrowców, oraz możliwość wspinaczki na szczyty o wysokości 2500 m n.p.m. Malá Fatra - O Małej Fatrze się twierdzi, że ma w sobie trochę z każdego zakątka Słowacji. Wiele osób jest nawet przekonanych, że znajdujący się tu Wielki Rozsutec to najpiękniejszy słowacki szczyt. Bardzo popularny jest również najwyższy szczyt Małej Fatry - Wielki Krywań i sąsiedni Chleb.

Wakacje ze zwiedzaniem 

Aktywne wakacje 

Wakacje na kempingu