Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!


Gdzie spędzić urlop w Portugalii? Zainspiruj się naszymi pomysłami!  

Wybraliśmy dla Ciebie odpowiednie produkty.

 Lisboa  - Miasto położone na siedmiu wzgórzach przy ujściu rzeki Tag oferuje połączenie nowoczesnej architektury i zabytków. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, dokąd pojedziesz na wakacje, a chcesz poznawać nowe miejsca, odwiedź Lizbonę. Historia czeka tu za każdym rogiem.

 Madeira   - Madera w pełni zasługuje na swoje miano Perły Atlantyku. Odwiedź ją i ciesz się pięknymi widokami, niepowtarzalnym charakterem oraz licznymi ścieżkami rowerowymi i ciekawymi szlakami turystycznymi. Azores   - Spokojny wypoczynek na portugalskim archipelagu? Czemu nie! Azory są malowniczymi wyspami znanymi z wysokiej jakości usług turystycznych i doskonałego jedzenia.Wakacje ze zwiedzaniem 

Aktywne wakacje 

Wakacje nad morzem