Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!


Gdzie spędzić urlop w Polsce? Zainspiruj się naszymi pomysłami!  

Wybraliśmy dla Ciebie odpowiednie produkty.

 Kraków  - Zabytkowe kamienice i pałace, place z kościołami, sklepy, stragany z lokalnymi specjałami, restauracje i przyjemne kawiarnie. W Krakowie, najczęściej odwiedzanym przez turystów mieście Polski, możesz się poczuć jak w Wiedniu lub we Florencji. Warto się tu wybrać przynajmniej na weekend.

 Bieszczadzki Park Narodowy  - Chcesz przeżyć przygodę jak z filmu? Odwiedź Bieszczadzki Park Narodowy, który obejmuje chroniony masyw Bieszczad Zachodnich - Tarnicę z najwyższym szczytem polskich Bieszczad (1346 m n.p.m.). Szczególną cechą parku są szczyty porośnięte trawą, tak zwane połoniny. Na górskich łąkach występują rzadkie gatunki roślin typowe dla Karpat Wschodnich, a na spacerze można spotkać jelenia lub orła. Olsztyn  - Najlepszym miejscem do biwakowania i kąpieli są okolice Olsztyna, które oferują turystom liczne jeziora, piękne krajobrazy i wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Wakacje ze zwiedzaniem 

Aktywne wakacje 

Wakacje na kempingu