Technologia, która wystrzeli Twoje osiągi do nieba

adidas, Nike, Asics, Under Armour. Wielka czwórka producentów butów do biegania podbiła rynek technologii, by dać Ci przewagę. Wypróbuj je.

 

 

 

Naboostuj swój wynik

Polistyrenowa podeszwa składająca się z tysiąca Boost kapsuł, pracujących podczas każdego kroku działa jak piana posiadająca "pamięć", która oddaje dodatkową energię zaabsorbowaną podczas uderzenia. Dlatego każdy krok sprawi, że będziesz szybszy a spokojny, płynny bieg poprawi Twoją wytrzymałość.

Wybierz

 

Lekkość pełna energii

Dzięki temu, że buty są bardzo lekkie, dodają Ci z każdym krokiem energii. O ich doskonałość dba poduszka powietrzna Zoom Air, która zapewnia amortyzację w każdych warunkach i zapobiega przeciążeniu mięśni, stawów i ścięgien.

Wybierz

 

 

 

 

Nie zastanawiaj się nad terenem, po prostu biegnij

Przy każdym kroku stopa musi wytrzymać 3-5 krotności masy ciała biegacza, w zależności od terenu. Podeszwa ze specjalną żelową wkładką od Asics potrafi zredukować siłę uderzenia i zaabsorbować ten ładunek, niezależnie od tego, czy biegasz po betonie, w lesie czy na bieżni.

Wybierz

 

Odbicie miękkie jak piana

Cienka, lekka i delikatna pianka w butach z technologią Under Armour Micro G® wspiera każdy krok i przetwarza energię powstałą podczas lądowania stopy w energię kolejnego odbicia. 30% cieńsza podeszwa daje biegaczom większy kontakt z podłożem.

Wybierz

 

 

 

 

 
 

Buty na każde warunki

Podeszwa Contagrip® pomoże Ci na każdej powierzchni, w biegu czy wspinaczce na szczyt. Gumowe części podeszwy są podzielone na kilka stref według twardości. Twardsza krawędź podeszwy zapewnia doskonałą przyczepność i większą trwałość. Bardziej miękkie środki zapobiegają poślizgowi.

Wybierz

 

Deszcz Cię nie powstrzyma

Niezależnie od tego czy biegasz krótko, czy biegniesz półmaraton jako rozgrzewkę, deszcz jest zawsze Twoim wrogiem. Ale dzięki ochronnej warstwie Goretex® szybko się go pozbędziesz. Dzięki wodoodpornej membranie Twoje buty już nigdy nie przemokną i możesz spokojnie nabijać kilometry.

Wybierz