SZUKAMY NOWYCH GRACZY DO NASZEGO TEAMU. 

Stań się gwiazdą naszej załogi!Jeśli jesteś doświadczony, ambitny, odpowiedzialny, elastyczny, wytrzymały na stres i chcesz dołączyć do zespołu jednej z największych firm specjalizujących się w sprzedaży artykułów sportowych, odzieży i obuwia w Europie Środkowej, to nie przegap okazji i stań się nowym graczem w zespołu Sportisimo. 

Właśnie teraz poszerzamy swój team i poszukujemy nowych pracowników do sklepu Sportisimo we Wrocławiu. Oferujemy pracę dla dwóch nowych graczy na stanowiska "kierownika/kierownika zmiany" i "asystentki/asystenta sprzedaży". 

Nie wahaj się, zbierz wszystkie swoje siły, pokaż się nam i stań się gwiazdą naszej drużyny SPORTISIMO!

Naszym pracownikom oferujemy wynagrodzenie stałe plus premie, najlepsze warunki do osiągania wyników i rozwoju oraz dynamiczną atmosferę. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie życiorysu wraz ze zdjęciem na adres emailowy:


praca@sportisimo.pl


Firma Sportisimo powstała w roku 1999 i szybko została liderem segmentu sklepów z artykułami sportowymi, odzieżą i obuwiem. Sieć ma w Czechach i na Słowacji już ponad 120 sklepów, a w swoim asortymencie posiada marki takie jak Nike, Adidas, Salomon, Puma, Reebok, Head, Fischer, Fila, Coleman oraz wiele innych. W roku 2014 Sportisimo rozpoczęło międzynarodową strategię rozwoju w Europie Środkowej - w Rumunii i w Polsce. W związku z ekspansją firmy szukamy ludzi ambitnych, odpowiedzialnych i pełnych entuzjazmu, którzy będą tworzyć Sportisimo Polska.