Suunto AMBIT2 S HR

Zegarek GPS (7443000030)

Alternatywne produkty

474,99 zł(13%) 409,99 zł

FitforceMAX2.1

Opis

Suunto AMBIT2 S HR

W 2013 roku Suunto zaprezentowało nową kolekcję zegarków modelu Ambit nazwaną Ambit2. Powstała ona z myślą o sportowcach, którzy chcą mieć pod kontrolą swoje tętno i trasę. Zegarek Suunto Ambit2 S zaprojektowano, aby wspomagać pasjonatów sportu. Najnowszy, lekki i elegancki odbiornik GPS z zaawansowanymi funkcjami związanymi z bieganiem, jazdą na rowerze, pływaniem i innymi sportami. Tysiące dostępnych aplikacji Suunto Apps umożliwiają rozbudowę zegarka o nowe funkcje. Najlepsze wyniki, zawsze i wszędzie.
  • odbiornik GPS - prędkość, dystans, trasa
  • pomiar wysokości według GPS
  • kompas 3D z regulacją deklinacji
  • pomiar tętna
  • zapis aktywności w pamięci
  • transfer danych na Movescount
  • żywotność baterii z włączoną funkcją GPS - do 25 godz.
  • duży, czytelny podświetlany wyświetlacz

Specyfikacja

Kod towaru 7443000030
Materiał obudowa z poliamidu wzmocniona włóknem szklanym, ramka z aluminium, pasek TPU
Wodoszczelność 50 m
GPS Nowy Ambit2 S jest lekkim i eleganckim zegarkiem sportowym z zaawansowanymi funkcjami związanymi z bieganiem, jazdą na rowerze, pływaniem i innymi sportami. GPS oferuje informacje o dokładnej prędkości, odległości i trasie, a monitor pulsu pozwala trenować w strefie idealnego tętna.
Jazda na rowerze Nowy Ambit2 S obsługuje wiele czujników mocy (ANT+), oferuje różne wartości pomiaru wydajności i wiele możliwości dogłębnych analiz.
Pływanie Ambit2 S oferuje kompleksową analizę, która obejmuje tętno, dystans, automatyczne interwały, szybkość pociągnięć ramion i czas odnoszący się do różnych długości basenów. Ambit2 S nauczy Cię rozpoznawać style pływania, co ułatwi analizę treningu.
Bieganie FusedSpeed - zintegrowany GPS z akcelerometrem zapewnia dokładny pomiar prędkości i dystansu. Przy treningu ważny jest również pomiar interwałów i automatyczny pomiar przebytych okrążeń.
Trening multidyscyplinarny Możliwość wyboru dyscypliny. Idealny do analizy treningu triatlonu i podobnych sportów multidyscyplinarnych.
Waga 72 g

Ocena

0

/5
Ocena ogólna
jeszcze nie oceniono
0 ocena
0
0
0
0
0

Recenzje mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Dyskusja

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Zaloguj się

Wymiany i zwroty

Nie wiesz w jaki sposób wymienić, zwrócić lub reklamować towar? Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje, które Ci w tym pomogą.