UWAGA: Wszystkie sklepy Sportisimo są tymczasowo zamknięte, sprzedaż online działa bez ograniczeń - chętnie dostarczymy każdy towar do domu. 

Więcej informacji >

Runto SPACE 650

Butelka (6752001053)

Opis

Runto SPACE 650

Powiedz "stop" plastikowym butelkom, które po pewnym czasie się gniotą, źle się z nich pije i są zupełnie nieekologiczne. W zamian proponujemy sportową butelkę nowej generacji Runto RT-BOTTLE-SPACE wykonaną z wytrzymałego materiału wolnego od BPA.

Tritan to nowość wśród tworzyw, która nawet w przypadku dłuższego używania nie uwalnia żadnych szkodliwych substancji. Nie zaczyna wydzielać nieprzyjemnego zapachu i jest w pełni nieszkodliwa dla zdrowia. Ze względu na swoje właściwości materiał jest od dawna stosowany w przemyśle medycznym.

RT-BOTTLE-SPACE sprawdzi się głównie w czasie wolnym. Bez względu na to, czy weźmiesz butelkę na rower, rolki, spacer, czy piknik, zawsze będzie Ci doskonale służyła. Dodatkowo jest wyposażona w praktyczny uchwyt oraz w blokadę zapobiegającą rozlaniu napoju.

  • produkt przetestowany w UE
  • wytrzymała
  • ustnik z blokadą zapobiegającą wylaniu
  • praktyczny uchwyt

Specyfikacja

Numer artykułu 6752001053
Kod towaru RT-BOTTLE-SPACE-650-GREE
Pojemność 650 ml

Ocena

0

/5
Ocena ogólna
jeszcze nie oceniono
0 ocena
0
0
0
0
0

Recenzje mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Dyskusja

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Zaloguj się

Wymiany i zwroty

Nie wiesz w jaki sposób wymienić, zwrócić lub reklamować towar? Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje, które Ci w tym pomogą.

                                

Runto SPACE 650

Cena: 46,99 zł