Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!

Formy płatności

 

Płać tak, jak lubisz. Oferujemy wszystkie popularne sposoby zapłaty.

Płatność online kartą płatniczą

 

Bezpieczna forma zapłaty, która wymaga minimum wysiłku. Po wybraniu tego sposobu zapłaty w sklepie internetowym należy podać numer karty, datę jej ważności oraz kod CVV/CVC umieszczony na jej odwrocie. W zależności od ustawień tej usługi w banku możesz otrzymać SMS z kodem potwierdzającym. Jeszcze szybsza jest płatność kartą przez Apple Pay lub Google Pay.

Płatność za pobraniem 

 

Klasyczny sposób, który polega na zapłacie przy odbiorze przesyłki od kuriera lub listonosza. Kwotę do zapłaty znajdziesz w potwierdzeniu zamówienia. Możesz ją uiścić gotówką lub kartą płatniczą, o ile firma kurierska podaje ten sposób zapłaty w swoim regulaminie.

Przelewem PayU

 

Kolejna możliwość, jeśli chcesz zapłacić przez internet, ale nie chcesz wprowadzać danych karty. W porównaniu do przelewu z konta na konto, PayU jest metodą dużo szybszą i bezpieczniejszą. Pieniądze zostają przelane w ciągu kilku minut, co przyspiesza realizację zamówienia oraz jego wysyłkę.

Smartfonem lub smartwatchem

 

Płatności zbliżeniowe to metoda popularna wśród osób lubiących szybkość, innowacje i najnowsze technologie. Wymaga ona dodania karty debetowej lub kredytowej do telefonu, zegarka lub opaski z technologią NFC. Po aktywacji karty wystarczy przyłożyć urządzenie do terminala płatniczego. W przypadku dostawy kurierem należy sprawdź możliwość płatności zbliżeniowych.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie lub potrzebujesz pomocy w innej sprawie? 

Skontaktuj się z nami za pomocą tego formularza.

Formularz kontaktowy

+
* Obowiązkowe dane

Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.