Szanowny kliencie, nasza strona internetowa sportisimo.pl została zdeaktywowana. Na tej domienie nie można już składać zamówień. Jeżeli już kupiłeś u nas towar i chciałbyś go zwrócić, wymienić lub zareklamować, możesz to zrobić, postępując zgodnie z procedurą opisaną w zakładkach na samym dole strony. Nowe zamówienia z wysyłką do Polski można składać przez domenę sportisimo.com, więcej informacji znadziesz tutaj. Dziękuję za zrozumienie!

ECOMMERCE EUROPE TRUSTMARK

Gwarancja bezpiecznych zakupów!

ECOMMERCE EUROPE TRUSTMARK to europejski znak zaufania dla sklepów internetowych, które uzyskały certyfikat międzynarodowej organizacji ECOMMERCE EUROPE. Została założona przez największych graczy na rynku EU i obejmuje 25 000 firm świadczących swoje usługi lub zajmujących się sprzedażą na terenie Unii Europejskiej. Uzyskanie członkostwa w ECOMMERCE EUROPE stanowi gwarancję uczciwego podejścia do klienta i potwierdzenie świadczenia wysokiej jakości usług. 


ECOMMERCE EUROPE zajmuje się licznymi czynnościami związanymi ze sprzedażą online na terenie Unii Europejskiej jak np. : Public Affairs, raportami, badaniami, organizacją konferencji itp.

Logo ECOMMERCE EUROPE TRUSTMARK mogą uzyskać tylko te podmioty gospodarcze, których działalność przeszła szczegółowy audyt i spełnia kryteria ustalone przez ekspertów. Członkowie tej organizacji są zobowiązani do przestrzegania kodeksu Ecommerce Europe Trustmark Code of Conduct.

Informacje szczegółowe znajdą Państwo na stronach internetowych ECOMMERCE EUROPE TRUSTMARK.