Uwaga: W poniedziałek 4.5. otworzyliśmy nasze sklepy stacjonarne. Sklep internetowy działa bez ograniczeń. Więcej informacji.

Contigo KANGAROO

Bidon sportowy (6752000737)

Podobne produkty

118,99 zł(7%) 109,99 zł

ContigoBIGASHLAND

90,99 zł(19%) od 72,99 zł

ContigoSWISH V2

Opis

Contigo KANGAROO

Sportowa butelka Contigo KANGAROO z systemem zamknięcia AUTOSEAL zapewniającym szczelność, zakryciem ustnika dla większej higieny, zintegrowanym karabińczykiem i kieszenią na kartę klubową lub klucz od szafki jest przeznaczona głównie dla amatorów golfa i ćwiczenia na siłowni.
  • pojemność ok. 750 ml
  • Technologia zamknięcia AUTOSEAL to element, który doprowadził butelki CONTIGO do doskonałości. A przecież to takie proste - bidon, który po wypadnięciu z ręki zamknie się sam. Oczywisty pomysł i genialnie proste rozwiązanie: bidon obsługiwany jedną ręką z przyciskiem do otwierania, zaworem napowietrzającym i niesamowicie ergonomicznym ustnikiem. Opatentowane rozwiązanie przyszłości, w której już nawet sobie nie przypomnisz o prymitywnych sposobach picia z przeszłości. Samoczynny mechanizm zamykania zapobiega rozlaniu cieczy w razie przypadkowego przewrócenia bidonu.

Specyfikacja

Numer artykułu 6752000737
Kod towaru 6752000737
Pojemność 750 ml
Technologia AUTOSEAL

Użyte technologie

AUTOSEAL

Technologia zamknięcia AUTOSEAL® to element, który doprowadził butelki CONTIGO do doskonałości. A przecież to takie proste - bidon, który po wypadnięciu z ręki zamknie się sam. ...

Ocena

0

/5
Ocena ogólna
jeszcze nie oceniono
0 ocena
0
0
0
0
0

Recenzje mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Dyskusja

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Zaloguj się

Wideo

Wideo

Wybrane dla Ciebie