Contigo BIG SKY

Bidon sportowy (6752000746)

Alternatywne produkty

119,99 zł(12%) 104,99 zł

CrossroadCOUPLE

74,99 zł(13%) 64,99 zł

CrossroadLONER 2

Opis

Contigo BIG SKY

Bidon sportowy i outdoorowy Contigo SKY z naczyniem o wytrzymałej budowie posiada karabinek do mocowania na plecaku i system zamknięcia AUTOSEAL, który zapobiega przypadkowemu wylaniu cieczy.
  • pojemność ok. 950 ml
  • Technologia zamknięcia AUTOSEAL to element, który doprowadził butelki CONTIGO do doskonałości. A przecież to takie proste – bidon, który po wypadnięciu z ręki zamknie się sam. Oczywisty pomysł i genialnie proste rozwiązanie: bidon obsługiwany jedną ręką z przyciskiem do otwierania, zaworem napowietrzającym i niesamowicie ergonomicznym ustnikiem. Opatentowane rozwiązanie przyszłości, w której już nawet sobie nie przypomnisz o prymitywnych sposobach picia z przeszłości. Samoczynny mechanizm zamykania zapobiega rozlaniu cieczy w razie przypadkowego przewrócenia bidonu.

Specyfikacja

Kod towaru 6752000746
Materiał naczynie: przezroczyste tworzywo sztuczne TRITAN, wieczko: szlachetne tworzywo termoplastyczne i elastomery (bez BPA)
Pojemność ok. 950 ml
Pojemność 950 ml
Technologia AUTOSEAL

Użyte technologie

AUTOSEAL

Technologia zamknięcia AUTOSEAL® to element, który doprowadził butelki CONTIGO do doskonałości. A przecież to takie proste - bidon, który po wypadnięciu z ręki zamknie się sam. ...

Ocena

0

/5
Ocena ogólna
jeszcze nie oceniono
0 ocena
0
0
0
0
0

Recenzje mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Dyskusja

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Zaloguj się

Wymiany i zwroty

Nie wiesz w jaki sposób wymienić, zwrócić lub reklamować towar? Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje, które Ci w tym pomogą.

                                

Podobne produkty