Compressport

Compressport PRO RACING SOCK v4.0 RUN HIGH

Skarpety do biegania

(123763)

Kod: 123763

jeszcze nie oceniono 0x

Podobne produkty

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Opis

Compressport PRO RACING SOCK v4.0 RUN HIGH

Nowa generacja kultowych skarpet do biegania PRO RACING SOCK v4.0 RUN HIGH firmy Compressport zapewnia najwyższy komfort, optymalną wentylację i jeszcze lepiej zapobiega powstawaniu pęcherzy. Na początku prac nad tą zupełnie nową wersją bestsellerowych skarpet COMPRESSPORT, zebrano opinie biegaczy – amatorów i profesjonalistów, aby stworzyć skarpety, które będą spełniały ich potrzeby i oczekiwania. W rezultacie powstały skarpety do biegania, które oferują optymalną przewiewność, doskonale zapobiegają pęcherzom i są przynajmniej tak wygodne, jak poprzednia seria – V3.0. Zastosowany materiał jest lekki, oddychający i szybko odprowadza wilgoć i pot. Zapobiega to poceniu się stóp nawet w najgorętszych warunkach. Całkowicie nowa konstrukcja palców zapewnia bardziej ergonomiczne dopasowanie oraz lepszą propriocepcję, dzięki czemu palce są odpowiednio ułożone w momencie uderzenia stopy, co zapewnia płynny i naturalny krok. W obszarze palców zastosowano także wyściółkę z frotté, która zapobiega czernieniu paznokci u stóp podczas dłuższych biegów. Tę samą technologię zastosowano również w obszarze pięty. Wzmocnienie w obszarze łuku stopy jest sprawą oczywistą. Nie tylko wspomaga ono mikrokrążenie, ale przede wszystkim zapobiega skręcaniu się skarpetki w bucie. Dzięki temu skarpeta pozostaje na swoim miejscu, co zapobiega powstawaniu pęcherzy i nieprzyjemnych otarć.
Ścięgno Achillesa chroni opatentowana technologia 3D.DOTS. Dobrze już znane DOTS 3D zostały teraz uzupełnione o tzw. DOTS FLAT, które poprawiają wentylację. Oba rodzaje wypustek można również znaleźć w okolicy poduszek stopy i pięty. Technologie 3D DOTS (75%) i FLAT DOTS (25%) amortyzują uderzenia, zapewniają lepszą przyczepność do buta i poprawiają wentylację. Ponadto gwarantują one mikrostymulację, która pomaga zwiększyć przepływ żylny, a tym samym opóźnić zmęczenie nóg przy pokonywaniu kolejnych kilometrów. W obszarze od kostki do górnego brzegu skarpety umieszczono paski wentylacyjne, które dbają o maksymalną przewiewność.
Ergonomiczny język z tyłu mankietu nadaje tym zaawansowanym technologicznie skarpetom wygląd z wyczynowym DNA marki COMPRESSPORT.

 • zapewniają najwyższy poziom komfortu
 • struktura frotté na palcach
 • chronią ścięgno Achillesa
 • kropki 3D-DOTS
 • szybko odprowadza wilgoć

Specyfikacja

Kod towaru 123763
Kod dostawcy XU00046B-410
Materiał 95% poliamid, 5% elastan
Kolor pomarańczowy

Opinie

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

1 Ocena

Rozmiar: 39-41
Stefan
29.3.2022
* Towar mogą oceniać tylko zarejestrowani klienci, którzy dokonali zakupu towaru.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Compressport PRO RACING SOCK v4.0 RUN HIGH

Cena: 89,99 zł