Bauer NEXUS N 7000 SR 87 R P92

Kij hokejowy (13692)

Brak na magazynie

319,99 zł z VAT

Cena oryginalna: 479,99 zł   Oszczędzisz: 160,00 zł  (33 %)

TIP: Kliknij poniższe linki i wybierz inne podobne produkty

Lub zobacz inne produkty marki Bauer

Alternatywne produkty

354,99 zł 519,99 zł (31%)

BauerSUPREME S 170 INT 60 R P92

354,99 zł 519,99 zł (31%)

BauerSUPREME S 170 INT 67 R P92

319,99 zł 479,99 zł (33%)

BauerNEXUS N 7000 SR 77 R P92

Opis

Bauer NEXUS N 7000 SR 87 R P92

Kompozytowy kij hokejowy Bauer NEXUS N 7000 Grip 2017 jest przeznaczony dla na pół profesjonalnych zawodników i wymagających amatorów. Dzięki włóknom węglowym jest niezwykle lekki i oferuje wysoką jakość w przystępnej cenie. Jest to nowość na sezon 2017/2018. Zapewnia większą równowagę i lepsze czucie krążka. Łopatka z dopracowanym rdzeniem z włókien węglowych wzmocnionych w najbardziej eksponowanych miejscach jest wykonana z pomocą technologii 3K. Zapewnia trwałość i doskonałe wyważenie w swojej kategorii cenowej. Łopatka z zaokrąglonymi krawędziami kieruje krążek bezpośrednio do celu. Wygodną pracę z kijem zapewniają też podwójnie wklęsłe ścianki trzonka. Kij składa się z dwóch części tworzących wspólnie perfekcyjną broń do oddawania strzałów. Technologia Pure Shot Blade Profile odpowiada za doskonałe połączenie trzonka i łopatki. Przy oddawaniu strzałów jest zawsze skierowana prostopadle do wyznaczonego celu. Ta cecha jest podstawowym założeniem precyzyjnego strzału, który jest nie do zatrzymania. Większe zwężenie profilu w kierunku łopatki zwiększa sztywność skrętną i zapobiega niepożądanemu skręcaniu kija, co wyraźnie poprawia dokładność i pewność w czasie strzałów i przy zagraniach. Technologia Double Concave Walls odpowiada za trzonek z podwójnie wklęsłym profilem z zaokrąglonymi krawędziami, co w efekcie daje znakomite czucie i siłę podczas trzymania kija. Technologia Dual Density Core Blade zastosowana w łopatce złożonej z dwóch rodzajów pianki poprawia równowagę kija i zarazem zwiększa sztywność skrętną i czucie przy oddawaniu strzałów. Dzięki technologii Sweet Spot dochodzi do płynnego przenosu energii z ręki do kija. Osiągnięto to dzięki specjalnemu wykończeniu włókien węglowych. Środkowy punkt wygięcia znakomicie reaguje na pozycję rąk w trakcie oddawania strzału. To pozwala na strzał nawet w zamieszaniu przed bramką.
  • profil Pure Shot Blade
  • Double Concave Walls
  • technologia Dual Density Core Blade
  • technologia Sweet Spot

Specyfikacja

Kod towaru 13692
Materiał technologia Double Concave Walls odpowiada za podwójnie wklęsły trzonek z zaokrąglonymi krawędziami, co w efekcie daje znakomite czucie i siłę podczas trzymania kija; dzięki technologii Sweet Spot dochodzi do płynnego przenosu energii z ręki do kija, osiągnięto to dzięki specjalnemu wykończeniu włókien węglowych
Sztywność 87
Łopatka technologia Dual Density Core Blade zastosowana w łopatce złożonej z dwóch rodzajów pianki poprawia równowagę kija i zarazem zwiększa sztywność skrętną i czucie przy oddawaniu strzałów
Długość 152 cm
Waga 481 g

Ocena

0

/5
Ocena ogólna
jeszcze nie oceniono
0 ocena
0
0
0
0
0

Recenzje mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Dyskusja

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Zaloguj się

Wymiany i zwroty

Nie wiesz w jaki sposób wymienić, zwrócić lub reklamować towar? Przygotowaliśmy szczegółowe instrukcje, które Ci w tym pomogą.

                                

Wybór kija hojekowego

Są dwa sposoby na określenie odpowiedniej długości kija hokejowego:

     1)       bez łyżew - ustawiony pionowo kij powinien sięgać do wysokości nosa,

     2)       w łyżwach - ustawiony pionowo kij powinien sięgać do podbródka.

Doświadczeni zawodnicy powinny dobierać kij w zależności od indywidualnych wymagań i poziomu zaawansowania. Napastnicy korzystają z zasady z krótszych kijów, które umożliwiają szybsze prowadzenie krążka. Obrońcy używają z kolei dłuższych kijów pozwalających na oddawanie mocniejszych strzałów i zapewniających większy zasięg w defensywie.


Wybór odpowiedniego zagięcia: