Alpina Sports BIG HORN QVM

Gogle narciarskie unisex (8731063640)

Opis

Alpina Sports BIG HORN QVM

Precyzyjnie wykonane gogle Alpina BIG HORN QVM z polaryzacyjnym filtrem quattroflex poprawiają ostrość kolorów, zapobiegając szybkiemu zmęczeniu oczu. Dzięki systemowi Varioflex soczewki reagują na intensywność promieniowania UV i szybko zmieniają kolor, co w połączeniu z efektem MultiMirror (efekt lustrzany) zapewnia wysoką ochronę Twoich oczu. Minimalistyczna rama świetnie się prezentuje i odpowiada za optymalne pole widzenia. Sferyczna szyba zapewnia jasny i panoramiczny widok. Miękka wyściółka gwarantuje wysoki poziom komfortu. Pasek jest ruchomy, jest zamocowany za pomocą specjalnego haczyka. Dzięki temu lepiej przylega do kasku, a przyczepność zwiększa jeszcze antypoślizgowe wykończenie na wewnętrznej stronie paska. Technologie Doubleflex i Thermoblock odpowiadają za warstwę izolacyjną, chroniąc przed mrozem i zwiększając widoczność we mgle o 20%. Te znakomite gogle z systemami Multi Mirror i Varioflex reagują na intensywność promieniowania UV i szybko zmieniają kolor. Gogle mają szybę polaryzacyjną, która filtruje odbicia od szkła, wody lub śniegu i przepuszcza przez soczewkę jedynie pionowe polaryzacyjne światło, zapewniając jasny widok i podkreślenie kontrastów. Otwory wentylacyjne w szybie zapewniają cyrkulację powietrza wewnątrz gogli.
  • odpowiednie dla osób z szeroką twarzą
  • otwory wentylacyjne w szybie
  • ruchomy pasek zamocowany na specjalnym haczyku
  • optymalne pole widzenia
  • wykończenie zapobiegające zaparowaniu szkieł
  • ochrona przed promieniowaniem podczerwonym
  • antypoślizgowe wykończenie wewnętrznej strony paska

Specyfikacja

Numer artykułu 8731063640
Kod towaru A7205-34
Szyba średnio przyciemniana
Warunki pogodowe częściowe zachmurzenie
Przepuszczalność światła S2 18-43%
Filtr UV tak
Polaryzacja tak
Technologie Comfort frame, Airframe Venting System, Hinge band, SphericalLens, 180+view, Rimless, Venting lens, Doublelens Thermoblock, Quattroflex, Varioflex
Rama bez ramy
Kolor czarny

Ocena

0

/5
Ocena ogólna
jeszcze nie oceniono
0 ocena
0
0
0
0
0

Recenzje mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Dyskusja

Masz pytania dotyczące produktu? Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Dodaj nowy komentarz

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Zaloguj się

Kategorie szyb

 

S1: Zachmurzenie / Jazda nocna
Ten rodzaj szyby zapewnia doskonałą widoczność w złych warunkach. Szyby kategorii S1 sprawdzą się, kiedy pada śnieg i podczas jazdy w nocy.

 

S2: Zmienna pogoda
Najbardziej uniwersalny typ szyby, który poradzi sobie w różnych warunkach świetlnych. Zapewnia doskonałą widoczność, niezależnie od tego, czy jest pochmurno, czy świeci słońce. Doskonale poradzą sobie, gdy na stok zaczyna padać popołudniowy cień.

 

S3: Słoneczna pogoda
Szyby o niskiej przepuszczalności światła odpowiednie na słoneczne dni. Zapewniają maksymalną ochronę przed odblaskami i gwarantują widoczność w pogodne dni.

 

S4: Słońce / Jazda na lodowcu
Szyby przepuszczają minimalną ilość światła. Sprawdzą się w pogodne dni lub w czasie jazdy w słoneczny dzień na lodowcu.

 

Szyby fotochromatyczne
Ten rodzaj szyby automatycznie ciemnieje lub jaśnieje w zależności intensywności światła, z tego względu jest najbardziej uniwersalny.

Podobne produkty

984,99 zł

SmithIO MAG

819,99 zł(29%) 579,99 zł

SpektrumHELAGS PHOTOCHROMIC EDITION

884,99 zł(30%) 614,99 zł

ScottLCG EVO

804,99 zł(36%) 509,99 zł

AtomicREVENT Q STEREO

Wybrane dla Ciebie

574,99 zł(25%) 429,99 zł

Alpina SportsMAROI

Alpina Sports BIG HORN QVM

Cena: 899,99 zł